Co się stało w Osięcinach? Sensacja, a zarazem blamaż Ziemowita!

Miało być pewne zwycięstwo, a zakończyło się bolesną porażką z Pogonią II Mogilno
GKS Ziemowit Osięciny w ramach trzeciej kolejki ligowych zmagań zmierzył się z waleczną Pogonią , której ostatecznie uległ aż 1-6 (1-3). Dwa błędy i dwie szybkie bramki, później trzeci cios, bramka dla Ziemowita i tak kończy się pierwsza połowa. Drugie 45 minut to kilka sytuacji Ziemowita i otwarta gra, ale bez skutku. Kolejne szanse błędy i ostatecznie 1-6
(1-3)

Spotkanie to trzeba szybko zapomnieć i brać się do pracy! Nie może być tak, że po pierwszych dwóch kolejkach Ziemowit prezentuje się dobrze i potrafi postawić się drużynie z mocnej Pakości i solidnemu Barcinowi, a przegrywa kolejne spotkanie tak wysoko nie ujmując oczywiście nic rywalowi z Mogilna

Miejmy nadziej iż to tylko jednorazowa sytuacja i nie będzie to początek złej passy..
Głowa do góry i walczymy dalej! Za tydzień spotkanie w Inowrocławiu...