Derbowy remis w Osięcinach i pucharowy sprawdzian Ziemowita...

GKS Ziemowit Osięciny notuje kolejny remis w rozgrywkach okręgówki. Tym razem podopieczni Krzysztofa Cybulskiego nie zdołali dowieść prowadzenia 1-0 z MLKS Zjednoczeni Piotrków Kuj. w derbowym pojedynku na stadionie w Osięcinach. Bramki padły dopiero w drugiej połowie, najpierw na 1-0 dla Ziemowita w 75 minucie strzelił Konrad Lewandowski, a następnie w 85 minucie goście zdołali wyrównać, co dało ostatecznie wynik końcowy 1-1. Jest to już czwarty remis Ziemowita Osięciny w aktualnych rozgrywkach, ale nadal czekamy na pierwszy komplet punktów.
W spotkaniu nie wystąpili kontuzjowani: Zalewski i Tyrajski, natomiast za kartki pauzował kapitan drużyny Kamil Pyczka.

GKS Ziemowit Osięciny - MLKS Zjednoczeni Piotrków Kuj. 1-1 (0-0)

A już w najbliższą środę (30.09) GKS Ziemowit Osięciny w ramach III rundy Pucharu Polski zmierzy się z 4 ligową Włocłavią Włocławek. Spotkanie zostanie rozegrane o godzinie 16:40 na stadionie w Osięcinach.
Będzie to bardzo trudny test przed zawodnikami z Osięcin... ostatnie spotkania z Włocłavią zakończyły się wygranymi Włocławian 10-1 i 3-1, ale jak wiemy rozgrywki pucharowe rządzą się swoimi prawami i wszystko się może zdarzyć.