Wyjazdowa przegrana Ziemowita w Łabiszynie...

W ramach 14 kolejki ligowych zmagań Ziemowit Osięciny udał się na ciężki teren do Łabiszyna. Miejscowa Noteć do przerwy zdołała strzelić jedną bramkę, natomiast w kolejnych 45 minutach dołożyła jeszcze dwie bramki i wypunktowała Ziemowit 3-0 (1-0). Strzelcem wszystkich bramek dla Łabiszyna był Ziółkowski, który tym samym skompletował hat-tricka. W przyszły weekend Ziemowit podejmować będzie trzecią drużynę ligowej tabeli czyli CKS Zdrój Ciechocinek. Jak dotąd Ziemowit chociaż przegrywał to dobrze spisywał się w spotkaniach z liderem i wiceliderem, kolejno: z Łokietkiem przegrana 2-3 (1-1)  i z Notecianką Pakość przegrana 2-1 (1-0). Może do trzech razy sztuka i tym razem jeden z faworytów ulegnie na korzyść Ziemowita. Wszystko okaże się już w najbliższą niedzielę na stadionie w Osięcinach.

Noteć Łabiszyn - GKS Ziemowit Osięciny 3-0 (1-0)